$app = JFactory::getApplication(); $nazwa_witryny = $app->getCfg('sitename');

Wiadomość

II Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Secemin

11W dniu 28.02.2015r. w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Seceminie odbył się II Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Secemin. W zawodach wzięło udział 10 drużyn, z czego 4 były z Włoszczowy (ZPUE, Bracia i Bramkarz, Brown Team, Ekipa Kłopot) a pozostałe z Secemina ( Zryw Secemin, Zryw Secemin I, Zryw Secemin Oldboys, UKS Secemin), Kuczkowa i Wałkonów (Huragan). Rywalizacja rozpoczęła się o godz. 15.00. Drużyny były rozlosowane do 3 grup., z których bezpośredni awans do grupy finałowej zapewniało zajęcie 1 miejsca w swojej grupie. Zespoły z 2 miejsc rywalizowały ze sobą o wejście do ścisłego finału. Bezpośredni awans wywalczyły ekipy Zrywu Secemin, Zrywu Secemin I oraz Ekipa Kłopot, natomiast drużyny Brown Team, Bracia i Bramkarz, ZPUE i UKS Secemin walczyły między sobą, z czego awansował zespół Brown Team. Po zaciętych pojedynkach pierwsze miejsce zajęła drużyna Brown Team z Włoszczowy, 2 miejsce Zryw Secemin, natomiast 3 miejsce Ekipa Kłopot. Podczas turnieju obecni Radni Rady Gminy Secemin Edmund Nowak i Grzegorz Zalas, którzy wręczyli wszystkim drużyną pamiątkowe puchary i dyplomy. Dla każdego zespołu przygotowany został poczęstunek. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali organizatorzy: Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej Zryw Secemin, którzy podziękowali za udział w turnieju i pogratulowali zwycięzcom i życzyli dalszych sukcesów.