$app = JFactory::getApplication(); $nazwa_witryny = $app->getCfg('sitename');

Wiadomość

Oldboye grali w siatkówkę

DSCF4574Już po raz piąty Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej ''Zryw Secemin" zorganizowało Turniej Piłki Siatkowej OLDBOYS o Puchar Wójta Gminy Secemin. Podobnie jak przed rokiem w zawodach udział wzięły 3 drużyny, składające się z zawodników którzy ukończyli 35 rok życia. W turnieju oprócz gospodarzy uczestniczyli siatkarze Lelowa i Koniecpola.
Zwycięstwo w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Secemin zdobyli siatkarze z Secemina przed Lelowem i Koniecpolem. Uczestnicy siatkarskiej imprezy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami i indywidualnymi wyróżnieniami, które zostały wręczone przez Wójta Tadeusza Piekarskiego. Najlepszym atakującym został zawodnik Secemina Sławomir Pietraszek, przyjmującym Wojciech Nowak z Koniecpola, a najlepszym rozgrywającym został Leszek Klupsch z Lelowa.

Wyniki:
Secemin - Koniecpol 2:0
Koniecpol - Lelów 1:2
Lelów - Secemin 0:2


Na zakończenie Wójt Gminy podziękował za udział, pogratulował zwycięzcom i życzył dalszych sukcesów sportowych. Organizatorzy pragną serdecznie podziękować sponsorom: Gminie Secemin, Magdzie Bocian, Grzegorzowi Kucharkowi i Mariuszowi Nawracała.
Skład drużyny zwycięskiej: Grzegorz Kowalik, Paweł Stanczak, Marek Piątkowski, Sławomir Pietraszek, Wojciech Przepiórkowski, Remigiusz Sepetowski, Jarosław Drążkiewicz.