$app = JFactory::getApplication(); $nazwa_witryny = $app->getCfg('sitename');

Wiadomość

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - "Dziewczyna, którą była kiedyś" David Cristofano

IMG 20161213 150607Dnia 13 grudnia 2016 roku odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem spotkania była książka „Dziewczyna, którą była kiedyś” Davida Cristofano. Tym razem dyskutowaliśmy na temat debiutanckiej powieści amerykańskiego pisarza Davida Cristofano. ,,Dziewczyna, którą była kiedyś" to książka opisująca losy dziewczynki, która w wieku 6 lat staje się świadkiem brutalnej zbrodni popełnionej przez mafijnego gangstera Bovaro.
Po dwudziestu latach w życiu Melody McCartney dalej nie ma spokoju. Jej życie toczy się według ciągłych ucieczek przed wciąż prześladującym ją zagrożeniem sprzed lat. Po śmierci rodziców Melody została z tym problemem sama. Niekończące się przeprowadzki, samotność i strach dawały jej się we znaki. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy główna bohaterka zakochuje się w swoim prześladowcy.
Książka ciekawa, wciągająca od pierwszej strony. Minusem może być pierwszoosobowa narracja, która na początku była, według nas, trochę męcząca. Poza tym wrażenia większości z nas były pozytywne. Polecamy do przeczytania!

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się dn. 17 stycznia 2017 r. o godz. 15°°. Tematem będzie wybrana przez Klubowiczki powieść obyczajowa Katarzyny Hordyniec pt. „Poza czasem szukaj”.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!