LP | Sołectwo | Skład Rady Sołeckiej |
|
1. | Bichniów |
1. Wilk Grażyna - przewodnicząca |
Baran Łukasz |
2. | Międzylesie | 1. Gil Michał - przewodniczący 2. Stępniak Artur 3. Kocela Alicja |
Biały Piotr Tel. (034) 354 98 25 |
3. | Żelisławiczki | 1. Wójcik Krzysztof - przewodniczący 2. Zawada Marek 3. Adamczyk Stanisław 4. Trepka Józef 5. Tomczyk Jarosław |
Stańczyk Irena Tel. 516 064 721 |
4. | Wałkonowy Górne | 1. Grzybek Henryk - przewodniczący 2. Dyszkowska Izabela 3. Stępniak Waldemar |
Gnatowski Mirosław |
5. | Wałkonowy Dolne |
1. Krawczyk Zbigniew - przewodniczący |
Toborek Stanisław Tel. 790 803 250 |
6. | Brzozowa | 1. Zalas Waldemar - przewodniczący 2. Bukowska Halina 3. Pawlik Ewa 4. Lis Ewa |
Musiał Anna Tel. 785 032 233 |
7. | Wola Czaryska | 1. Grzesik Zenona - przewodnicząca 2. Pilarski Robert 3. Rak Andrzej 4. Kowalik Jacek 5. Głodkowski Wojciech |
Wiekiera Mirosław Tel. 665 004 686 |
8. | Kluczyce | 1. Napora Ewa - przewodnicząca 2. Woronow - Dudek Stanisław 3. Marczak Stefania |
Piątkowska Arleta Tel. 697 982 753 |
9. | Czaryż | 1. Klimas Anida - przewodnicząca 2. Tomasz Zasuń 3. Paluch Artur 4. Leciński Damian 5. Podsiadło Grażyna |
Pustuł Jan Tel. (034) 354 95 95 |
10. | Zwlecza |
1. Sztajnowski Przemysław - przewodniczący |
Matwin Krzysztof Tel. 788 946 104 |
11. | Dąbie | 1. Walasek Jerzy - przewodniczący 2. Stępień Zdzisław 3. Gieroń Józef |
Stępień Dorota |
12. | Krzepice | 1. Oracz Urszula - przewodnicząca 2. Oracz Marek 3. Wiśniewski Jerzy |
Stolarski Antoni Tel. (034) 354 96 58 |
13. | Marchocice | 1. Rumin Eliza - przewodnicząca 2. Adamczyk Jarosław 3. Spaczyńska Beata 4. Walasek Łukasz 5. Bartyzel Mateusz |
Walasek Łukasz |
14. | Kuczków | 1. Piątkowska Marta - przewodnicząca 2. Sobala Paweł 3. Szlacheta Maria |
Kowalczyk Urszula |
15. | Wola Kuczkowska | 1. Kaczmarski Grzegorz - przewodniczący 2. Sitkowska Jolanta 3. Formicki Jerzy 4. Jędras Andrzej |
Sitkowska Jolanta |
16. |
Psary Kolonia Psary Wieś |
1. Malinowski Kazimierz - przewodniczący 2. Musiał Waldemar 3. Guzikiewicz Stanisław 4. Ciągadlak Iwona 5. Tutajewicz Zbigniew 6. Klos Aneta 7. Oracz Władysław 8. Ziarnowska Teresa |
Gil Anna Tel. 781 427 148 Ciągadlak Wojciech |
17. | Secemin | 1. Krzyżanowski Zygmunt - przewodniczący 2. Drążkiewicz Krystyna 3. Gosek Krzysztof 4. Znojek Bogdan 5. Przepiórkowski Henryk 6. Krzyżanowski Tadeusz 7. Kaczorowska Marianna 8. Nowak Edmund |
Michalecki Andrzej |
18. | Krzepin | 1. Malinowski Edward - przewodniczący 2. Żesławski Grzegorz 3. Włodkowski Damian |
Turczyn Edyta Tel. 693 715 818 |
19. | Celiny | 1. Sproncel Stanisław - przewodniczący 2. Woźnica Krzysztof 3. Gawlikowski Grzegorz |
Gawlikowski Marian Tel. 693 569 249 |
20. | Żelisławice | 1. Lech Henryk - przewodniczący 2. Kościołek Elżbieta 3. Cholerzyński Robert 4. Floryczk Mieczysław 5. Michałek Mariola |
Lech Henryk |