$app = JFactory::getApplication(); $nazwa_witryny = $app->getCfg('sitename');

Wiadomość

Sukcesy sportowe uczniów Zespołu Szkół w Seceminie

Sukcesy sportowe szkola Secemin 2Przełom 2011 i 2012 roku obfitował w wiele ciekawych imprez sportowych, w których uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół w Seceminie.

21 grudnia 2011roku. Nasi uczniowie startowali w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w Moskorzewie. Sportowcy zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując sześć pierwszych miejsc w kategorii chłopców i pięć pierwszych miejsc w kategorii dziewcząt. Wyniki klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco:

3. Wójcik Katarzyna

Kolejne zawody, również tenisowe, rozegrane zostały 7 stycznia 2012roku w Powiatowym Centrum Kulturalno- Rekreacyjnym we Włoszczowie, a odbyły się z okazji XX finału W.O. Ś.P. Również i ten turniej zakończył się sukcesem naszych sportowców. W kategorii szkół podstawowych dziewcząt I miejsce zajęła Katarzyna Wójcik, a II miejsce Aleksandra Marzec, wśród chłopców I miejsce zajął Norbert Kaczmarek, III miejsce Sebastian Turczyn, a V miejsce Przemysław Kaczmarek. W kategorii gimnazjalistów, wśród dziewcząt III miejsce zajęła Paulina Marzec, wśród chłopców na II miejsce uplasował się Karol Sikorski, a na III miejsce Krzysztof Krzemiński.

10 stycznia br. Gimnazjum im. J. Pawła II było gospodarzem turnieju piłki siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum. W zawodach wystartowały reprezentacje czterech szkół z: Kluczewska, Moskorzewa, Radkowa i Secemina. Nasi gimnazjaliści przygotowywani przez nauczyciela W-F Sławomira Jarmudę okazali się bezkonkurencyjni . Wygrali wszystkie swoje mecze tracąc w całym turnieju tylko jednego seta. Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:

1. Secemin 8 pkt.

2. Radków 5 pkt.

3. Kluczewsko 4 pkt.

4. Moskorzew 0 pkt.

Drużyna z Secemina wystąpiła w składzie: Sikorski Karol, Marszałek Marcel, Wójcik Miłosz, Chat Bartłomiej, Michalecki Mateucz, Michalecki Daniel, Pietralik Krystian, Kowalski Mariusz, Płachta Damian, Kościołek Dawid, Gęsikowski Piotr, Kucharek Grzegorz, Pietras Łukasz

W najbliższym czasie reprezentacja szkoły uczestniczyć będzie w kolejnych zawodach sportowych. 17 stycznia drużyna siatkówki chłopców wystąpią w turnieju o Puchar Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum w Kluczewsku, a 2 lutego w naszej szkole odbędzie się turniej siatkówki dziewcząt o Puchar Prezesa UKS „Atletik".