$app = JFactory::getApplication(); $nazwa_witryny = $app->getCfg('sitename');

Wiadomość

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Zawody Pozarnicze SeceminW dniu 15 lipca 2012 r. na stadionie sportowym w Seceminie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze. W zawodach startowało w sumie 11 drużyn w tym 2 drużyny kobiece i 9 drużyn męskich. Zawody zostały bardzo dobrze przygotowane i zorganizowane oraz stały na wysokim poziomie wszystkie drużyny wykazały się dużym zaangażowaniem i wolą walki. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

9. Czaryż 148,40 pkt.

Najlepsza drużyna OSP Wałkonowy Dolne uzyskała wynik w ćwiczeniu bojowym 39,20 pkt, w sztafecie 61,00 pkt.

DRUŻYNY KOBIECE

1. Wałkonowy Dolne 139,30 pkt.

2. Brzozowa 150,00 pkt.

Najlepsza drużyna kobieca uzyskała wynik w ćwiczeniu bojowym 65,20 pkt., w sztafecie 71,10 pkt.

Po raz pierwszy dublet wywalczyła jednostka OSP Wałkonowy Dolne, która zwyciężyła wśród kobiet i mężczyzn. Walka o pierwsze miejsce była bardzo zacięta i kiedy drużyna OSP Secemin ukończyła drugą konkurencję była zwycięzcą, ale tylko na chwilę bo komisja sędziowska dopatrzyła się małego błędu i nałożyła karę 5 pkt!

Zwycięskie drużyny od I do III miejsca otrzymały puchary, dyplomy.

Każda drużyna biorąca udział w zawodach otrzymała wąż strażacki zakupiony przez Gminę Secemin. Puchary ufundowane zostały przez Pana Starostę Powiatu Włoszczowskiego Zbigniewa Matyśkiewicza i Pana Wójta Gminy Secemin Sławomira Krzysztofika i Przewodniczącego Rady Gminy Romana Marciniaka.

Zawody bardzo dobrze zorganizowała OSP SECEMIN, Zarząd Oddziału Gminnego OSP RP oraz samorząd gminy Secemin. Nad przebiegiem rywalizacji czuwała komisja pod kierunkiem asp. szt. Dariusza Gieronia.

Organizatorom zawodów, druhom, a w szczególności komendantom i prezesom poszczególnych jednostek składamy serdeczne podziękowania.

{phocagallery view=category|categoryid=462|limitstart=0|limitcount=0|detail=8|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|displayimgrating=0|type=1}