$app = JFactory::getApplication(); $nazwa_witryny = $app->getCfg('sitename');

Wiadomość

I Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Secemin

P1220349aW dniu 8 lutego 2014 roku, na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Seceminie został zorganizowany I Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Secemin. Turniej został przeprowadzony dzięki współpracy Gminy Secemin oraz Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej "ZRYW SECEMIN".

Do udziału w zawodach sportowych zgłosiło się pięć drużyn z terenu naszej gminy. Po serii emocjonujących meczów, którym towarzyszyła zdrowa rywalizacja, wyłoniono zwycięzców. Zostali nimi zawodnicy reprezentujący ulicę Kościuszki w Seceminie. Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Kuczków, natomiast ostatnie miejsce na podium przypadło drużynie "Mistrzów".

Wszyscy uczestnicy oprócz udziału w rozgrywkach skorzystali z gorącego poczęstunku, kiełbaski z grilla. Wręczenia pamiątkowych pucharów i dyplomów, w imieniu Wójta Gminy Secemin, dokonał pan Jarosław Krzyżanowski.

Mając na uwadze duże zainteresowanie ze strony młodzieży, z terenu naszej gminy, podjęte zostaną działania które umożliwią jego wpisanie na stałe do kalendarza imprez sportowych Gminy Secemin. Warto nadmienić także że od stycznia w ramach Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej ZRYW Secemin działa sekcja piłki nożnej.